img img img

Amigos restaurant, místo pro Vaši oslavu, svatbu nebo třídní sraz

Hledáte to správné místo pro oslavu vašich narozenin, svatbu, setkání s přáteli nebo třídní sraz?

Amigos restaurant Vám nabídne originální prostředí mexické restaurace a prvotřídní služby. Seznamte nás s vaším požadavkem a my vám zpracujeme nabídku.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Třídní srazy, oslavy s přáteli

Restaurace Amigos je ideální pro soukromé oslavy.

Můžete využít našeho soukromého salonku pro 30 osob nebo celý prostor restaurace, což je 85 osob + venkovní posezení na zahrádce pro 30 osob.

U nás se nikdy nebudete nudit. Můžete propojit jídlo se zábavou a my vám pomůžeme uspořádat turnaj v bowlingu nebo šipkách. Také si u nás můžete zahrát stolní fotbálek.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Svatby

Jestli hledáte to pravé a originální místo pro vaši svatbu, oslovte nás.

Vyhotovíme vám originální svatební menu dle vašeho přání s možností jídel pro vegetariány a dalších specialit. Hosty na vaší svatbě jistě potěší krásné prostředí v originálním mexickém stylu.

V naší vnitřní restauraci je 85 míst k sezení. Od jara do podzimu pak můžete využít i naší letní zahrádku, která nabízí posezení pro 30 lidí. Děti si můžou zahrát na dětském hřišti na zahradě, která je bezpečná a oplocená.

Nabízíme také možnost svatební výzdoby a animační program pro děti, budete se tak moci bavit bez starostí. A pokud by vázla zábava, můžete udělat soutěž v bowlingu nebo šipkový turnaj. Zavolejte nám a sdělte nám váš požadavek a my vám zhotovíme nabídku.